• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Anlayarak Hızlı Okuma

Muğla Anlayarak Hızlı Okuma
Hızlı Okuma

Çoğu insan, okuduğu bir dökümanı anlayabilmek için yavaş bir şekilde okuması gerektiğine inanmaktadır. Fakat bu etkin okuma açısından son derece yanlış bir inanıştır. Bunun tam aksine, yavaş bir şekilde okumak, okuma esnasında dikkatinizin dağılmasına sebep olarak, anlama yüzdemizi düşürmekte ve verimli okuma yapmamızı engellemektedir. Anlayarak Hızlı Okuma ise anlama düzeyini, dikkat, konsantrasyon ve hatırlama oranını belirgin olarak artırmakta ve iyi bir okuyucu olmamızı sağlamaktadır.

-Vize ve Final gibi vermek zorunda olduğunuz sınavlara çalışırken zamanı yetiremiyor musunuz?
-YDS, ALES, KPSS,YGS,LYS.. gibi sınavlara hazırlık sürecinde misiniz?
-Kitap okumak istiyor fakat bunun için vakit bulamıyor musunuz?
-Mesleğiniz ile ilgili yeni gelişmeleri takip etmekte zorlanıyor musunuz?
Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimleri ile hem okurken harcadığınız zamandan tasarruf edin, hem de okuduğunuz şeyleri yıllar sonra bile kolayca hatırlayın!

Çabuk ve Etkin Öğrenmenin En Keyifli ve Zahmetsiz Yolu: Hızlı Okuma    

400 sayfa kalınlığında bir kitapta ortalama 100.000 civarında kelime vardır. Yavaş bir şekilde okuyan bir okuyucu bir saatlik zaman dilimi içerisinde yaklaşık olarak 7.000 civarında kelime okuyabilir. Bu da demektir ki bu kalınlıkta bir kitabı ancak 15-16 saatlik bir zaman diliminde bitirebilecektir. Muğla Anlayarak Hızlı Okuma eğitimlerimize katılan ve öğrenmiş olduğu Hızlı Okuma tekniklerini uygulayarak okuyan bir kişi aynı süre içerisinde 2 ya da 3 adet kitap bitirebilir ve yavaş okuyan kişiden çok daha yüksek oranda anlar.

Üniversite sınavlarına hazırlanma aşamasındaki bir öğrenci normal şartlarda her soruyu bir dakikalık bir zaman dilimi içerisinde çözmek de zorlanırken Muğla Anlayarak Hızlı Okuma eğitimlerine katılarak anlayarak hızlı okuma tekniklerini öğrenir ve sınava bu şekilde girerse 30-45 dakika ekstra zaman kazanabilir

Muğla Anlayarak Hızlı Okuma ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Anlayarak Hızlı Okuma tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Anlayarak Hızlı Okuma başlıklı 2015 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın